Z NAMI WINDYKACJA JEST PROSTA
Infolinia: +48 883 999 739

O firmie

PROCEDO to firma windykacyjna specjalizująca się we wspomaganiu płynności finansowej przedsiębiorstw, a przede wszystkim w odzyskiwaniu należności od dłużników. Naszym nadrzędnym celem jest eliminowanie ryzyka związanego z niewypłacalnością, a także walka z przejawami wszelkiego rodzaju nierzetelności kontrahentów.

Obsługujemy podmioty gospodarcze ze wszystkich branży, instytucje finansowe i publiczne jak również osoby prywatne prowadząc dla nich windykację wszelkich wierzytelności bez względu na ich kwotę, sposób ich powstania oraz rodzaj i siedzibę dłużnika wyznając zasadę, że o należne pieniądze trzeba walczyć niezależnie od wysiłku jakiego to wymaga.

Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych i zaliczek. Naszym jedynym wynagrodzeniem jest prowizja za faktycznie wyegzekwowane od dłużnika pieniądze co jeszcze bardziej motywuje nas do skutecznego odzyskiwania należności dla naszych klientów. Jako jedna z nielicznych firm windykacyjnych naszą prowizją możemy obciążyć dłużnika dzięki czemu otrzymują Państwo cała kwotę swojej wierzytelności.

W naszej działalności do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie stosując kombinację różnych działań windykacyjnych często specjalnie opracowanych wspólnie z naszym klientem pod profil konkretnego dłużnika aby skutecznie wyegzekwować od niego należne środki.

Główny nacisk kładziemy na twardą i dotkliwą windykację terenową prowadzoną bezpośrednio u dłużnika dzięki której uzyskujemy zamierzone efekty. Przeprowadzamy kompleksowe działania windykacyjne prowadzone zarówno na etapie polubownym, sądowym i egzekucyjnym.

Gwarancje skutecznej i rzetelnej windykacji daje nam nasz zespół złożony z profesjonalnych prawników, wywiadowców, negocjatorów, analityków, a przede wszystkim z dużej liczby doświadczonych windykatorów terenowych prowadzących działania na terenie całego kraju.

Nie zwlekaj z przekazaniem swoich wierzytelności do windykacji. Czas działa na Twoją niekorzyść. Skontaktuj się z nami, dokonamy wyceny zlecenia i nasz przedstawiciel zjawi się u Państwa w celu omówienia szczegółów współpracy.

Nasi klienci: