Z NAMI WINDYKACJA JEST PROSTA
Infolinia: +48 883 999 739

STREFA DŁUŻNIKA

Jeśli trafiłeś na naszą stronę to znaczy, że prawdopodobnie prowadzimy przeciwko Tobie postępowanie windykacyjne. Nie oznacza to, że będziemy działać na Twoją szkodę, wręcz przeciwnie jeśli będziesz trzymał się poniższych zasad i wykażesz wole współpracy to masz szansę wyjść z kłopotów finansowych i uniknąć dodatkowych kosztów i nieprzyjemnych konsekwencji.

Nieprzestrzeganie tych zasad spowoduje zwiększenie się zadłużenia o odsetki za zwłokę, o dodatkowe koszty windykacyjne, o koszty postępowania sadowego, o koszty zastępstwa procesowego w postępowaniu sądowym, o koszty adwokackie w postępowaniu egzekucyjnym, o koszty komornicze w tym koszty transportu i przechowania zajętych ruchomości. Poza ciągle rosnącym długiem będziemy konsekwentnie korzystać z wszelkich możliwych i uciążliwych dla Ciebie czynności windykacyjnych.

Jak widać jedyną formą pozbycia się zadłużenia jest jego spłata, a wszelkie inne formy jak ukrywanie się, unikanie kontaktu, ukrywanie majątku czy zastraszenie wierzycieli i windykatorów są bezcelowe a nawet mogą grozić odpowiedzialnością karną. My prędzej czy później wyegzekwujemy zadłużenie dlatego lepiej z nami współpracować i uniknąć dodatkowych kłopotów.

Nasi klienci: