Z NAMI WINDYKACJA JEST PROSTA
Infolinia: +48 883 999 739

Referencje

Firma Procedo sprawnie i szybko przeprowadziła egzekucję należności głównej wraz z odsetkami. Bardzo sprawna i skuteczna jest windykacja należności przysługujących od kontrahentów zagranicznych. Przedstawiciel firmy opiekujący się naszą sprawą był w ciągłym kontakcie telefonicznym i mailowym przedstawiając na bieżąco stan zaawansowania prowadzonych działań.

Adam Dziewiątkowski

Firma Procedo odzyskała dla mnie należności, z którymi nie poradził sobie komornik sądowy. Prowadzą bardzo skuteczną windykację terenową. Z pełną odpowiedzialnością polecam ta firmę windykacyjną wszystkim, którzy mają problemy ze swoimi dłużnikami.

Michał

Mieliśmy problemy z odzyskaniem pieniędzy od naszych odbiorców. Niektóre faktury były już przedawnione. Firma Procedo odzyskała dla nas większość wierzytelności i odbyło się to bez potrzeby prowadzenia postępowania sądowego. Firma Procedo jest profesjonalną firmą windykacyjną i zasługuje na rekomendację.

Janina Kiszko

Mieliśmy do czynienia z wieloma firmami windykacyjnymi z działań, których nie byliśmy zadowoleni. Firma Procedo to naprawdę rzetelna firma, nie pobiera żadnych opłat wstępnych, sprawę prowadzi od początku do końca, kontakt z nimi jest bardzo dobry, a prowizje naprawdę niskie. Polecam każdemu współpracę z nimi tym bardziej, że są skuteczni.

Maria Krawczyk

Polecam wszystkim współpracę z firmą Procedo. Odzyskali dla mnie pieniądze w przeciągu miesiąca, a dodatkowo obciążyli prowizją dłużnika.

Paweł Motoklinika

Nasi klienci: